Jumat, 21 Maret 2014

manfaat alpukat bagi kesehatan

manfaat alpukat bagi kesehatan Переваги фруктів авокадо ніяких сумнівів в подоланні різних проблем зі здоров'ям , тому що багато досліджень , які доводять, що є багато контенту в авокадо фруктів , що добре для тіла.

Не тільки для однієї тільки здоров'я , авокадо також часто використовується для косметичних процедур , починаючи від маски , щоб бути більш ніжним догляд за волоссям , догляд за шкірою тіла , щоб бути здоровим і яскравим. Не дивно , зараз багато виробників косметичних продуктів , які використовують авокадо як виробництва сировини.

 Чому авокадо дуже добре для тіла ? Це не може бути відділена від вмісту в поживних речовин і поживних речовин, що містяться в ній. Авокадо калорій , білків , жирів , вуглеводів , кальцію , фосфору , заліза , вітаміну А , вітамін В1 , вітамін С , вода і волокна. Так що користь для здоров'я фруктів авокадо ? Перейти побачити повний огляд з наступних дій :

    Авокадо може запобігти ризик інсульту. Авокадо містить фолієву кислоту , яка потенційно може запобігти ризик інсульту. Шлях легко , ви просто їсте один авокадо щодня.
    Може авокадо , enangkal вільні радикали , тому що landungan вітамін Е , C atupun флавоноїди. Вільні радикали є основною причиною раку. Тому немає ніякої шкоди в їжі авокадо регулярно , щоб підтримувати здорове тіло.
    Щоб зберегти здоровий очей. Mengandungan авокадо вітамін А , який відіграє важливу роль у захисті очей від катаракти і дегенерації жовтої плями .
    Авокадо може підтримувати здоров'я серця. Високі рівні фолієвої кислоти в авокадо буде тримати серце здоровим . В одній чашці авокадо існують близько 23 % від загального фолієвої кислоти , необхідної організму .
    Авокадо може впоратися з легкої печії. Щоб подолати хворобу шлунка , ви можете споживати виписку авокадо насіння.
    Може запобігти рак простати. Сполуки, що містяться в авокадо можна шукати нових ракових клітин , а потім знищити його без ушкодження здоров'я та інші клітини.
    Може допомогти знизити рівень холестерину. Зміст бета- ситостерин , який є досить високою , ці сполуки виявилися ефективними у зниженні рівнів холестерину.

А також переваги плід дракона , щоб бути в змозі дістатися до максимуму авокадо можна споживати на регулярній основі , щоб зробити його свіжий сік пити і споживати безпосередньо . Удачи !

Tidak ada komentar:

Posting Komentar